-
Powrót do listy
 
Spis utworów:
1. Intro
2. Listopad
3. Kim Jestem? Feat. DJ Spox
4. To co jest walką
5. Deszczowa Piosenka
6. Pięści
7. Szczęście
8. Outro
Wykonawca: WDOWA
Tytuł: LISTOPAD EP
Dystrybutor: ALKOPOLIGAMIA.COM
 
Premiera - 03.12.2013. Po wyprzedzającym czas „Superextra”, dziesiątkach gościnnych nagrań oraz kilku singlach popartych teledyskami, które ukazały się w tym roku, WdoWA weszła do studia aby zarejestrować „LISTOPAD EP”. Tak swoje najnowsze wydawnictwo odpisuje sama autorka:
„Listopad” EP to wydawnictwo planowane przeze mnie od lat wielu. Myśli niespokojne wreszcie udało się okiełznać i przełożyć na sześć utworów. Wersy przesiąknięte listopadowym zwątpieniem ukażą Wam WdoWę, której nie mieliście nigdy okazji poznać. słowa: Wdowa, muzyka: Fleczer
mix: Szogun, mastering: Mikołaj „Noon” Bugajak (audio-games.pl)
Deszczowy, melancholijny, a niekiedy gniewny klimat, w który postaram się Was wprowadzić, to tak naprawdę podróż w głąb mojej duszy. Nie spodziewajcie się braggadocio lub punktowania słabości polskiej rap-gry. Na tej EPce nie usłyszycie o kobietach i ich wizji świata. Prawdę mówiąc usłyszycie tylko to, co zostaje we mnie, gdy wymiotę okruchy powierzchownej codzienności. Dla wielu może to być szokujące, wielu w to nie uwierzy, ale ja jestem naprawdę tym wszystkim, co widzieliście i mam w sobie jeszcze więcej, tylko czasem boję się Waszych reakcji.”