Spis utworów:
1. Witamy, witamy, witamy
2. GeForce feat. Kaz Bałagane & Szpaku
3. Strange Days
4. A2 feat. Paluch & Luxon
5. The End Fin Esc Abort feat. Młody Dron & Szamz
6. Ziemia Obiecana feat. Kukon, PIH & The Returners
7. Animal Planet feat. Ero & Wilku WDZ
8. Zombie feat. Sokół & Duit
9. NASCAR feat. CatchUp & Pezet
10. Fight Club
11. Freon feat. Dawid Podsiadło & Duit
12. Żar feat. Brodka
13. V
14. Adios
Wykonawca: PRO8L3M
Tytuł: FIGHT CLUB
Dystrybutor: 2020 / STEP HURT / e-MUZYKA
Premiera: 30.03.2021. „Fight Club” to przełomowe dla zespołu PRO8L3M wydawnictwo, na którym duet całkowicie zmienia dotychczasową formułę konsekwentnej, samowystarczalnej produkcji muzycznej Steeza i solowego rapu Oskara. Liczba gości, których usłyszymy na albumie „Fight Club” jest imponująca.
To przekrój najciekawszych artystów sceny – od muzyki rozrywkowej, przez alternatywę po mocne osobowości i największe indywidualności sceny rapowej, w zaskakujących połączeniach. Dawid Podsiadło, Pezet, Brodka, Kaz Bałagane, Sokół, Vito Bambino, Paluch, Szpaku, Młody Dron, Wilku WDZ, Ero, Kukon, oraz świeże odkrycie - CatchUp – to wokaliści, wokalistki i raperzy, w których wykonaniu usłyszymy zarówno zwrotki jak i refreny. Z kolei grono producentów, których Steez zaprosił do muzycznej kolaboracji w warstwie brzmieniowej utworów to Duit, The Returners, Szamz, Luxon, a także legendarny turntablista DJ Ben. Takie zestawienie nie mogło zaowocować niczym innym, niż najbardziej eksperymentalną dotychczas na wszystkich płaszczyznach płyta PRO8L3M-u.
Na tym albumie nie ma zasad. „Fight Club” to mieszanka wybuchowa. Zbieżność tytułów z kultowym filmem Davida Finchera i książką Chucka Palahniuka jest nieprzypadkowa. Duet nie po raz pierwszy czerpie inspirację dla własnej twórczości ze świata ekranu.
Na „Fight Clubie” PRO8L3M porzuca zasady, tak jak bohaterowie znanego tytułu. Jednocześnie zgłębia sens i znaczenie kręgów, w których jako mniejsze i większe grupki i grupy, jako społeczeństwo żyjemy. Zasad, schematów i modeli naszego funkcjonowania w życiu. To właśnie niepisane i nie wymawiane nigdy reguły obowiązujące w „kręgu”. A może właśnie warto zacząć jednak o tym głośno rozmawiać, porzucić tabu i zobaczyć co się wydarzy, kiedy wszyscy zdamy sobie sprawę, że nieświadomie jesteśmy członkami i członkiniami zbiorowych iluzji? Przestać podążać tymi schematami, wyjść z nich i olać zasady? Swoim ósmym wydawnictwem zespół pokazuje, że umie to robić.